• Çalışma Saati: Pazartesi - Cuma 9.00 - 18.00

Hakkımızda

Hakkımızda

Çaışanların sağlık ve güvenliğinin korunması anayasal bir haktır. Bu hakkın uygulanaya geçilmesinde en önemli araç ise İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu 30 Haziran 2012 tarihinde yürürlüğe girerek mevzuattaki dağınıklığın giderilmesi, kapsamın genmişletilmesi ve bütüncül proaktif bir yaklaşım sergilenmesi konusunda yeni bir süreç başlatılmıştır. Bu süreçte İş Sağlığı ve Güvenliği alanında idealist, tecrübeli, çözüm odaklı çalışan güler yüzlü ve dinamik kadromuzla yanınızda yer almaktan mutluluk duyarız.

VİZYONUMUZ
Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan kuruluş olmak.


MİSYONUMUZ
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan ,etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.