• Çalışma Saati: Pazartesi - Cuma 9.00 - 18.00 / Cumartesi 09:00 - 14:00

Hakkımızda

single-img-ten

Hakkımızda

ORGANİZE Denetim İş Grup Şirketleri 2010 yılında kurulmuş olup Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, İlkyardım Eğitimleri, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı, Yangın Söndürme Sistemleri Kurulumu ve Danışmanlığı, Kişisel Koruyucu Donanım Satışı ve Danışmanlığı, Çevre Danışmanlığı ile kurumların ihtiyaçlarını tekelden çözme misyonunu benimsemiştir.

İş Sağlığı ve Güvenliği artık günümüz iş hayatında bir yaşam biçimi haline gelmeye başlamıştır. İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünün topluma yerleşmeye başladığı ve gelecekte hayatımızın ayrılmaz bir parçası olacak bu hizmetlerin sürdürülebilir olması için ORGANİZE Denetim; İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimleri, Diğer Sağlık Personelleri, Eğitmenler ve Profesyonel Ekibiyle kurumlara yurtiçinde en hızlı ve kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ
İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda tüm faaliyetlerde; alanında öncü, sektöründe iddialı, deneyimi, işine saygısı, ciddiyeti ve içtenliği ile fark yaratan insanlar tarafından çözüm ortağı olarak tercih edilmek.


MİSYONUMUZ
*İş Sağlığı ve Güvenliğinin, yasal bir zorunluluk olmaktan öte, bir yaşam biçimi olarak benimsenmesini sağlamak.

*İsana verilen değerin arttırılmasına katkı sağlamak.

*İş kazalarının en aza indirildiği veya mümkün olduğunda önlendiği, insan odaklı bir toplumsal anlayışın oluşturulmasını sağlamaktır.